PEMBELİM.NET REKLAM SAYFALARI REKLAM ÇÖZÜMLERİ REKLAM ALANLARI

PEMBELİM.NET REKLAM SAYFALARINA HOŞ GELDİNİZ.

 

Tanıtım: Pembelim.Net 2004 yılından bu yana aktif olarak yayında olan bir internet sitesidir. Zamanla kendini geliştirmesini bilmiş, içerik ve sayfa yapısı olarak kaliteli bir seviyeye ulaşmıştır. Sitemiz içerik olarak genelde genç diye tabir edebileceğimiz 18-30 yaş grubuna hitap etmektedir. Pembelim.Net çeşitli yöntemlerle siteye sahte hit yada illegal hit çekmez. Siteye ulaşan ziyaretçiler nereye geldiği yada siteden beklentilerini bilmektedirler.

 

Reklam ve Reklam Yerleşim Alanları:

REKLAM ALANI 1: 468x60 boyularında diğer bir adıyla standart banner alanıdır. Bu alana reklam verdiğinizde bannerınız web sitemizde bulunan tüm sayfalarda aynı konumda dönüşümsüz/sabit olarak yayınlanır. (Aylık 60TL)

REKLAM ALANI 2: 728X90 boyutlarında banner alanıdır. Genel itibariyle göze ilk çarpan noktalardan biridir. Yüksek geri dönüş için ideal bir alandır. Bu alana reklam verdiğinizde bannerınız web sitemizde bulunan tüm sayfalarda aynı konumda dönüşümsüz/sabit olarak yayınlanır. (Aylık 140TL)

REKLAM ALANI 3: 770x310 boyutlarındaki banner alanıdır. Bu banner alanı yalnızca ana sayfada görüntülenmektedir.

REKLAM ALANI 4: 120x240 yada 130x360 boyutlarında banner alanıdır. Bu alana reklam verdiğinizde bannerınız sitemizde ana sayfa hariç, tüm alt sayfalarda dönüşümsüz/sabit yayınlanır. (Aylık 30TL)

STICKY (KAYAN) BANNER SOL TARAF: Bu banner alanı sitenin sol tarafında yer alır. Genel bir dille kayan banner olarak adlandırılır. Sayfanın aşağı yukarı çekilmesiyle bannerda aynı yöne doğru hareket eder. Bu sebeple yüksek derecede görünürlük ve yüksek çıkış istiyorsanız bu alan idealdir. Bu bölüme alınabilecek en büyük ölçüdeki banner 120x400 olabilir. (örneğin: 120x400, 120x250 vb...) banner ölçüsüne göre fiyatlandırma değişir. Vereceğiniz reklam tüm sayfalarda dönüşümsüz/sabit olarak yayınlanır. (Aylık 100TL)

STICKY (KAYAN) BANNER SAĞ TARAF: Üstte bahsetmiş olduğumuz bannerla aynıdır. Tek farkı solda değil de sağda olmasıdır. (Aylık 100TL)

TEXT REKLAM ALANI: Sitenin ana sayfasında ve alt sayfalarında en fazla 15 harfe kadar olabilen yazı şeklindeki reklamlarınız gösterilir. Text reklam aşağıda yer alan sayfalara dahil değildir (Aylık 20TL)

 

* http://forum.pembelim.net vb.

* http://www.pembelim.net/lyrics/5385/hadise-askolik.html vb.

* http://www.pembelim.net/videoklip/15/50cent+candy+shop.html vb.

* http://www.pembelim.net/sohbet

 

 

DİĞER REKLAM SEÇENEKLERİ: Eğer sizinde aklınızda olan farklı bir tür reklam seçeneği varsa lütfen bunu bize iletin. Beraber konuşarak olabileceğini yada olamayacağını araştıralım.

 

Sözleşme:

1- Pembelim.Net reklam süresi dahilinde herhangi bir nedenden dolayı kapalı kaldığında, kapalı kaldığı gün kadar reklam bitim süresine gün dahil edilir yada reklam veren kişinin talebi üzerine kapalı kalınan gün kadar geri ödeme yapılır.

2- Pembelim.Net reklam sürelerini en az 30 günlük (1 ay) olarak alır. 30 günün altında bir reklam anlaşması yapılmaz. 6 ay ve üzeri reklam anlaşmalarında toplam ücretin %15i kadar indirim yapılır.

3- Pembelim.Net günlük tekil hitinin yada aylık sayfa gösteriminin her gün aynı oranda kalacağını kesinlikle garanti etmez.

4- Pembelim.Net reklam ücretlerinin her ay sabit kalmasını kesinlikle garanti etmez.

5- Reklam fiyatları hakkında bilgi almak yada bize ulaşmak için lütfen aşağıdaki linki kullanınız. Size herhangi bir msn adresinden yada herhangi bir sohbet sitesinden Pembelim.Net yöneticisi olduğunu söyleyen kişilere lütfen itibar etmeyiniz. Bizimle irtibat kurmak için aşağıdaki linki takip edininiz.

6- Reklam verenler yukarıdaki maddeleri tamamıyla kabul eder. Pembelim.Net bu maddelerin değiştirilmesi yada yenilerinin eklenmesi hakkını gizli tutar.

 

Reklam Konusunda Bizi Seçen Bazı Siteler:

• ringofon[.]com

• kalbimde[.]com

• askurunleri[.]com

• mutlupartner[.]com

• binbirmarka[.]com[.]tr

• yehhu[.]com

• evlilikoyunu[.]com

• xpartnerim[.]com

• biyografi[.]info

• erotikduygu[.]com

• kilodiyet[.]com

• 70ler[.]com

       

BİZE ULAŞMAK İÇİN LÜTFEN BURAYA TIKLAYIN !!

          Copyright © 2002-2008 BULUT ELECTRONICS SERVICE